MÉ DOTEKY POHLADÍ A TĚLO VÁM VYLADÍ:-)

Hledáte masáže, odpočinek, relaxaci či úlevu od svých bolestí? Jste tu správně, masáže České Budějovice.

Nabízím masáže klasické, sportovní, relaxační a regenerační, uvolňování blokád, baňkování, Breussovu masáž a jiné. Při masážích a ošetření používám kombinaci získaných znalostí a zkušeností z různých druhů masáží a technik.

V Příjemném prostředí studia v těsné blízkosti MHD, možnost dobrého parkování.O mně

Jmenuji se Hana Rienesslová a masážím se plně věnuji 19 let. Prošla jsem spoustou kurzů a školení mezi které patří masáže klasické, sportovní, relaxační a regenerační, uvolňování blokád, baňkování, Dornova metoda, Breussova masáž a jiné. Při masážích a ošetřeních používám kombinaci získaných znalostí a zkušeností z různých druhů masáží a technik. Kladu velký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi k jeho maximální spokojenosti.

Moje masážní studio se nachází v příjemném prostředí se zahradou v těsné blízkosti MHD a s možností dobrého parkování.

Adresa: Pražská 91, 370 04 České Budějovice. Kontakt: 606 521 529, e-mail: info@masaze-relaxace.com. Pracovní doba dle objednávek.


Něco málo o tom proč chodit na masáže a jejich význam

Masáž je procedura, která je především využívaná k upevňování tělesného i duševního zdraví. Vede ke zvýšení výkonnosti u sportovců, předcházení úrazů nebo k regeneraci či relaxaci po fyzické i psychické zátěži. Zájem o masáže v poslední době silně stoupá, což souvisí s uvědomováním si hodnoty vlastního zdraví a životního stylu.

Je mnoho druhů masáží, pro představu například: sportovní a klasické masáže, lymfatická, antistresová, havajská, thajská masáž. Různé relaxační techniky, alternativní terapie, reflexní terapie, Dornova metoda a jiné.

Každý má možnost si vybrat z nepřeberného množství procedur a masáží a starat se tak o své tělo, vždy se to vyplatí. Při dnešním životním stylu je relaxace a regenerace našeho těla téměř povinná.

Hledáte-li odpočinek, relaxaci, regeneraci a úlevu od svých bolestí, zavolejte nebo mi napište.
Masáže a relaxace České Budějovice


Moje certifikáty a osvědčení

Kliknutím certifikát zvětšíte Kliknutím certifikát zvětšíte Kliknutím certifikát zvětšíte Kliknutím certifikát zvětšíte Kliknutím certifikát zvětšíte