MÉ DOTEKY POHLADÍ A TĚLO VÁM VYLADÍ:-)

Hledáte masáže, odpočinek, relaxaci či úlevu od svých bolestí? Jste tu správně, masáže České Budějovice.

Nabízím masáže klasické, sportovní, relaxační a regenerační, uvolňování blokád, baňkování, Breussovu masáž a jiné. Při masážích a ošetření používám kombinaci získaných znalostí a zkušeností z různých druhů masáží a technik.

V Příjemném prostředí studia v těsné blízkosti MHD, možnost dobrého parkování.Masáže a relaxace České Budějovice | provádím tyto masáže a procedury:

Švédské masáže
"klasická" masáž předchází bolestem pohybového aparátu, slouží k uvolnění svalového, ale i psychického napětí. Využívají se různé druhy tření a hnětení. Klasická masáž je považována za základní formu masáže, a i nejoblíbenější.

Sportovní masáže
sportovní masáž se rozděluje na několik částí:
  • masáž přípravná - má celkově posílit organismus sportovce, aby dosáhl lepších sportovních výkonů.
  • masáž pohotovostní - provádí se těsně před výkonem nebo namáhavým tréninkem, je přípravou na následující zatížení. Podle stavu sportovce volíme buď masáž povzbuzující či uklidňující. Zlepšuje prokrvení a prohřátí organismu.
  • masáž v přestávkách mezi výkony - použití kombinací obou předešlých masáží.
  • sportovně léčebná masáž - využívá se k urychlení léčení nebo doléčování obtíží vznikajících při sportu. Tato masáž by měla být vždy po poradě s ošetřujícím lékařem.
Sportovní masáž nemusí využívat pouze profesionální sportovci, ale i aktivní lidé, kteří si chtějí upevnit své zdraví, posílit organismus, odstranit únavu po tělesné či duševní námaze.
Masáže a relaxace České Budějovice

Masáže a relaxace České Budějovice
Relaxační masáže
jsou zklidňující, regenerační masáže. Uvolňující svalové a psychické napětí. Hmaty jsou jemnější, pomalejší. Pomáhá podpořit krevní oběh a lymfatický systém a napomáhá vyloučit škodlivé látky z organismu. Mohou se použít různé aroma oleje.

Baňkování
baňkováním rozumíme přikládání skleněných baněk s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňkování má rychlý a hluboký efekt na uvolnění ztuhlých svalů, kloubů a stimuluje vnitřní orgány. Baňka silným podtlakem přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení ztuhlé oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin a k rychlému uvolnění svalů. Již po prvním ošetření se mohou dostavit pozitivní výsledky a úleva od bolesti. S baňkami mám velmi dobrou zkušenost a při potřebě je kombinuji i s klasickou či sportovní masáží.

Dornova metoda a Breussova masáž
Dornova metoda je šetrná manuální terapie, která uvádí obratle a klouby do původní polohy a zbavuje tak klienty fyzických a psychických bloků. Provádí se dynamicky za aktivní účasti klienta, a tedy přirozeným volným pohybem člověka.


Breussova masáž
se většinou používá po ošetření Dornovou metodou, ale může se použít i jako samostatná masáž. Jedná se o přímou masáž páteře s použitím třezalkového oleje (regeneruje, vyživuje meziobratlové ploténky, tlumí bolest) a hedvábného papíru, který slouží jako kondenzátor nečistot. Pomocí této masáže mohou ploténky optimálně regenerovat a znovu se nabít energií. Je to velmi šetrná, jemná a účinná masáž.

Celotělový peeling
zbaví vaše tělo přebytečných odumřelých buněk. Používám různé druhy peelingů jako například: kávový, pomerančový či pivní. Peeling je dobré provést před celkovou masáží, ale i jako samostatnou proceduru.

Regenerace dolních končetin
masáž dolních končetin se zábalem, speciálními přípravky na unavené a namáhané nohy.

Jednorázový rašelinový zábal
ulevuje od bolesti zad a kloubů, uvolňuje svalové napětí.

Jednorázový parafínový zábal
je pozitivní forma termoterapie, která dodává do organismu tepelnou energii. Aplikace parafínového zábalu je velice jednoduchá, nedochází k žádnému znečištění těla. Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Lze si vybrat ze dvou variant, čokoláda a kokos. Nejvhodnější je parafín aplikovat před masáží, protože svaly prohřeje a zároveň uvolní.
Masáže a relaxace České Budějovice

Masáže a relaxace České Budějovice
Pomerančové osvěžení
se skládá z celotělové masáže s pomerančovým olejem a zábalem. Pomerančový olej odstraňuje napětí, povadlost pokožky a je účinný v boji proti celulitidě. Zábal je vhodný provést na partiích těla, které jsou náchylné k celulitidě. Před masáží a zábalem je vhodné provést peeling pomerančovou peelingovou solí. Pomerančová vůně osvěžuje a působí antidepresivně.

Čokoládová relaxace
zahrnuje celotělovou masáž čokoládovým olejem, nahřátí zad čokoládovým parafínem a zábalem z čokolády. Tato terapie má velice relaxační, povzbuzující a antistresové účinky. Podporuje látkovou výměnu, je proti stárnutí pokožky a pomáhá redukovat strie.

Kokosová relaxace
zahrnuje nahřátí zad kokosovým parafínem a celotělovou masáž kokosovým olejem. Kokosový olej chrání, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Pomáhá při hubnutí, stimuluje metabolismus a spalování tuků.

Pivní regenerace
se skládá z celotělové masáže s masážním olejem, který obsahuje extrakt z chmele. Tento masážní olej stimuluje a uklidňuje organismus, působí proti křečím a bolestem, je vhodný pro citlivou pleť. Dále tato terapie zahrnuje pivní peeling před masáží. Tento jemný tělový peeling obsahuje pivo, které je bohaté na vitamíny a minerály. Peeling šetrně odstraňuje suché a hrubé šupinky kůže.


Dále nabízím tyto služby:
možnost masáží přímo na pracovišti. Zaměstnavatel by měl dbát o zdraví svých zaměstnanců, protože masáž může přímo i nepřímo přispívat k prevenci pracovních i mimopracovních úrazů. Masáží lze předcházet bolestem zad, popřípadě i vyrovnávat následky jednostranné činnosti. Možnost zakoupení permanentek pro Vaše zaměstnance.

Uspořádejte si relaxační den či narozeninovou párty s kamarádkami a já Vám poskytnu masáže v klidu Vašeho domova. Přijedu do 20 km od Českých Budějovic.